Головна Кіно

Зніматимуть менше, але якісніше: у Disney переглянуть кількість премʼєр після кількох невдалих прокатів їхніх стрічок

Disney планує випускати менше фільмів (включно з фільмами Marvel) і “більше зосереджуватися на якості” після кількох гучних провалів у прокаті. Про це 7 травня розповідає The Guardian.

Генеральний директор Disney Боб Айгер заявив, що компанія нарешті відходить від “рудиментарного, в основному, минулого бажання збільшити обсяги виробництва”.

Серія нещодавніх великобюджетних фільмів Disney, серед яких “Марвели”, “Індіана Джонс і реліквія долі”, “Бажання” та “Маєток з привидами”, минулого року зазнала невдачі, тому майбутнє Marvel було гарячою темою в інсдстрії.

Тому Айгер припускає, що компанія не випускатиме стрічка як щоквартальне зобовʼязання, а робитиме їх справжньою подією для шанувальників.

“Я наполегливо працюю зі студією над тим, щоб зменшити обсяги виробництва і більше зосередитися на якості. Це особливо стосується Marvel”, – сказав він.

Видання вважає, що ця заява не вплине на поточні плани компанії. У найближчі місяці на екрани вийдуть “Думками навиворіт 2” від Pixar, “Моана 2” та “Дедпул і Росомаха” від Marvel. Ще один сиквел, “Королівство планети мавп”, вийде на екрани кінотеатрів уже 9 травня.

Але це вплине на плани у наступні роки.

Зокрема Айгер повідомив, що обсяги зменшуватимуть поступово, і перейдуть до двох серіалів на рік замість чотирьох та двох чи трьох фільмів максимум на рік.

“І ми наполегливо працюємо над тим, щоб стати на цей шлях, у нас є кілька хороших фільмів у 25-му році, а потім ми прямуємо до нових “Месників”, яких ми дуже чекаємо.”

Поліна Горлач, Суспільне Культура