Головна TV

ЗУСТРІЧ 8-РІЧНОЇ ДІВЧИНКИ З МАМОЮ, ЯКА З ПОЧАТКУ ВІЙНИ ЛІКУЄ ПОРАНЕНИХ НА ПЕРЕДОВІЙ

Щовівторка та щочетверга о 19:00 в ефірі НТН – проект «Шукаю тебе». Він допомагає українцям розшукати близьких людей, із якими втрачено зв’язок під час війни. Дуже хочеться вірити, що кожен, хто чекає своїх рідних, обов’язково їх знайде. А всі, хто зараз захищає нашу країну, повернуться до своїх родин живими та здоровими. Але поки що в наших військових трапляються лише короткі зустрічі з близькими. Цього тижня в новому випуску проекту – зворушлива зустріч військового медика Ювеліни Кіфюк із 8-річною донечкою Евою, з якою через війну вони не бачилися 7 місяців.

26-річна Ювеліна Кіфюк раніше працювала медсестрою в дитячому садочку. Тепер вона лікує поранених на передовій. За час служби жінка жодного разу не була вдома й не бачила своєї 8-річної донечки Еви. Так надовго вони ще ніколи не розлучалися. Мама з донькою зідзвонюються майже щодня, та розмова телефоном не може замінити обіймів найріднішої людини. Ювеліна дуже скучила за Евою, але зараз жінка далеко від рідної домівки – на війні, і приїхати поки не може, тому попросила сестер привезти дівчинку до неї. Звичайно, для дитини це був сюрприз. Яку дорогу довелося подолати маленькій Еві заради найщасливішої миті – зустрічі з мамою? Дивіться у четвер, 29 вересня, о 19:00 у проекті «Шукаю тебе» на НТН.

У наш непростий час такі зустрічі з рідними – на вагу золота. Якщо вам також пощастило пережити подібні емоції від зустрічі з близькими, напишіть нам і розкажіть, як це було, а ми розповімо про вас у нашій програмі. А поки триває війна – ми продовжуємо шукати людей, із якими втрачено зв’язок. Уже понад два місяці рідні розшукують 38-річного волонтера Романа Губського, який зник 6 липня в селищі Світанок біля Харкова за доволі загадкових обставин. Весь цей час рідні намагалися розшукати чоловіка самостійно – по крихтах збирали інформацію, їздили на місце, де його бачили востаннє. Але все марно… Тому вони сподіваються лише на проект «Шукаю тебе» й допомогу небайдужих людей. 15 березня в Маріуполі безслідно зник 33-річний Володимир Сілаков: у той день до нього звернулися по допомогу незнайомі люди – дві жінки й 14-річний хлопець попросили вивезти їх із міста до найближчого блокпоста. Чоловік повіз їх у бік Мангуша й додому більше не повернувся…

Якщо ви впізнали когось із тих, кого розшукують, і знаєте, де зараз ці люди, пишіть на електронну пошту shykayou@ukr.net. А якщо ви втратили зв’язок із близькими, якщо не знаєте, де вони і що з ними, залишайте заявку на пошук на сайті dopomogaua.info, на спеціальній сторінці проекту «Шукаю тебе».

Сподіваємося, що всі, хто загубився на цій війні, знайдуть одне одного якнайшвидше. А проект «Шукаю тебе» допомагатиме. Дивіться щовівторка та щочетверга о 19:00 на телеканалі НТН. Окрім того, випуски програми виходять на супутниковому каналі «Інтер+» щосереди та щоп’ятниці о 19:30.