Головна TV

Зустріч матері з сином, захисником Маріуполя, який 10 місяців провів у російському полоні

Щовівторка та щочетверга о 19:00 в ефірі НТН – проект «Шукаю тебе», що допомагає українцям розшукати близьких людей, із якими втрачено зв’язок під час війни. Важко навіть висловити, які емоції переживають українські родини, котрі нарешті знаходять своїх рідних, а особливо – сім’ї наших захисників, яких повернули з полону додому! Для Олени Нартовської зі Жмеринки тепер 7 березня – найважливіше сімейне свято, бо цього дня повернувся з полону її 20-річний син, захисник Маріуполя Марк Нартовський. Зворушлива зустріч найрідніших людей – у новому випуску проекту

Марк Нартовський був строковиком, однак за півроку до дембелю перевівся на контракт. І його одразу відправили на службу в Маріуполь.

Тоді, за 6 місяців до початку повномасштабного вторгнення, 19-річний юнак і не думав, що йому доведеться потрапити в справжнє пекло. Коли почалася війна, зв’язку з містом майже не було. Тривога охоплювала Олену Нартовську щоразу, коли син не писав і не дзвонив більш як тиждень… Та й виживати в Маріуполі нашим воїнам щодня  ставало все важче. Незадовго до виходу з «Азовсталі» Марк записав відео для мами. На ньому він – не просто 19-річний хлопець, а вже досвідчений воїн, який упевнено нищить ворога у щодня балансує на межі життя і смерті. Марк розумів: кінець уже близько, і не той, якого чекають усі… Одного разу він зателефонував батькові й запитав, як правильно помирати… Тоді в матері вперше в житті сталася панічна атака. На цьому випробування не припинилися. 17 травня на фотографіях українських героїв, які виходили в полон, Олена побачила знайому червону футболку. То був її Марк… Не гаючи часу, жінка та її адвокат почали писати листи в усі можливі інстанції для пришвидшення повернення хлопця з полону. Олена також стала допомагати матерям інших військовополонених. Муки жінки скінчилися 7 березня. Їй повідомили, що Марк – в Україні! Як хлопець пережив 10 місяців полону? Дивіться у вівторок, 28 березня, о 19:00 у проекті «Шукаю тебе» на НТН.

Щодня на адресу редакції «Шукаю тебе» продовжують надходити листи з проханням допомогти знайти людей, із якими втрачено зв’язок під час війни. Одна з пошукових історій –  із Запорізької області. Софія Шингур розшукує свого батька, Федора Шингура. Чоловік проживає в тимчасово окупованому селі Кінські Роздори. Росіяни тричі брали його в полон! Остаточно зник зв’язок із Федором 17 червня. І з того часу в рідних нема жодної інформації про чоловіка… З проханням допомогти в пошуку свого чоловіка до проекту звернулася харків’янка Оксана Тарасова. Анатолій Іванович Тарасов був відомою людиною на Харківщині: працював виконавчим директором великого сільськогосподарського підприємства «Агросвіт», був депутатом Старосалтівської селищної ради. На самому початку повномасштабного вторгнення він вивіз родину в безпечне місце, а сам повернувся до своїх працівників. Востаннє на зв’язок із рідними чоловік виходив 28 квітня. Після того Анатолій Тарасов поїхав у якихось справах. Куди саме – нікому не сказав, тож історія його зникнення й дотепер викликає купу запитань і, на жаль, поки що нема жодної відповіді…

Якщо ви впізнали когось із тих, кого розшукують, і знаєте, де зараз ці люди, пишіть на електронну пошту shykayou@ukr.net. А якщо ви втратили зв’язок із близькими, якщо не знаєте, де вони й що з ними, залишайте заявку на пошук на сайті dopomogaua.info, на спеціальній сторінці проекту «Шукаю тебе».

Сподіваємося, що всі, хто загубився на цій війні, знайдуть одне одного якнайшвидше. А проект «Шукаю тебе» допомагатиме.

Дивіться щовівторка та щочетверга о 19:00 на телеканалі НТН. Окрім того, випуски програми виходять на супутниковому каналі «Інтер+» щосереди та щоп’ятниці о 19:30.

 

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції