Головна Діткам

Звернення наших воїнів до учнів у День знань

Наші воїни 1 вересня звернулися до учнів з проханням наполегливо здобувати знання, бо саме їм – молодим – у майбутньому розбудовувати Україну. Відео виклав головнокомандувач Збройних сил Валерій Залужний на своїй сторінці у facebook:

“Привіт, юний воїне!
Бажаю здоров`я!
Слава Україні!
Сьогодні 1 вересня 2023 року. Ми тримаємось міцно, тримаємо лінію фронту, нищимо окупантів. Відправємо їх туди, де їм місце — у пекло.

Дякуємо тобі за підтримку. Ми тут боремося за майбутнє нашої країни. Ми воюємо за існування нашої нації. А от будувати державу, перетворювати існування на процвітання, помилки на правильні висновки належить тобі, юний друже. Кому ж як не тобі?

Тобі точно буде не легко, буде незрозуміло, іноді дійсно важко. Але я тобі обіцяю — буде цікаво.

Плекай українську культуру, вивчай історію, математику, українську та іноземні мови. Відкрийся назустріч знанням. Те, що ти дізнаєшся сьогодні, обов’язково допоможе тобі вже завтра. І не лише тобі — всім нам.

Знання та культура — це те, що відрізняє нас від ворога. Знання та культура — стовпи, на яких тримається сьогоднішній фронт. Знання та культура — те, на чому будуватиметься майбутнє.

У мене до тебе прохання. Навчайся. Я незабаром приїду — і ти мені розкажеш усе, що вивчив. Усе, що я пропустив.

Я розраховую на тебе, не підведи!”