Головна TV

До Дня Матері. Зворушливі архівні фото та історії від телеведучих каналу 1+1

Соломія Вітвіцька з мамою Світланою

Ведучі 1+1 Україна і ТСН поділилися теплими спогадами про своїх мам і показали зворушливі архівні фото. 

Ведуча ТСН і Єдиного марафону, Соломія Вітвіцька
пригадала, що її мама Світлана Миколаївна завжди переймалася, щоб Соля з братом Северином не йшли з дому голодними, а ще тим, що хлопці-однолітки вважали її маму привабливішою: «Мама щоранку готувала для нас з братом сніданки перед школою, потім перед університетом. Вона є у всіх соцмережах, обожнює кіно, знає про усі новинки й оскарівську ніч традиційно проводить біля екрана телевізора! Хлопці-однолітки в юності казали мені, що моя мама красивіша. А я й не ображаюся! Бо це правда! Ну і тільки у мами є повний архів усіх моїх світлин і сюжетів!» 
Ведучий Сніданку з 1+1 Єгор Гордєєв
пригадав зворушливу історію з дитинства, як вони з мамою святкували його день народження: «У мене перший ювілей – 5 років. Ми підіймаємось з мамою сходами вестибюля станції метро “Лівобережна”, щоб через весь Київ доїхати до святкового кафе. Я в жилеті, нам їхати 5 станцій, ми зустрічаємо дорогою знайомих, і мама гордо каже: “У мого сина день народження і ми їдемо їсти торт”. Начебто нічого особливого не сталося, але в той день я зрозумів, що живу у величезній любові. Це щось особливе та тонке, те, що мене сформувало».
Єгор Гордєєв з мамою Оленою Іванівною і татом Сергієм Леонідовичем
Ведуча ТСН і Єдиного марафону, Наталя Островська
вже понад 10 років живе далеко від мами, але каже, що навіть на відстані мама Вікторія Володимирівна відчуває її: «Інколи не розумію, як так відбувається. А ще так смачно готувати, як вона, мені точно не навчитись. Хоча я не втрачаю надії. Неймовірно люблю тебе, Вікторія Володимирівна, ціную і завжди дякуватиму за виховання, турботу і підтримку. Також вітаю усіх матусь. Це величезна відповідальність, захоплююсь кожною. Усі хто нині наважується стати мамою – мої персональні героїні».
Наталя Островська з мамою Вікторією Володимирівною
Ведуча Сніданку з 1+1 Людмила Барбір

пригадала, як мама Марія Михайлівна підтримала її експеримент з фарбуванням волосся:«У 8 класі мама дозволила мені пофарбувати волосся у баклажановий колір, ще й сама мене пофарбувала. А ще відпускала на дискотеки, дозволяла фарбуватися і навіть навчала як це правильно робити. Деякі подружки навіть трохи заздрили, що маю таку сучасну маму. Мамусю, люблю тебе безмежно! Будь здорова і щаслива! І цього ж бажаю іншим матусям! Обіймаю всіх мам, хто сьогодні сумує за своїми доньками та синами, хто далеко від дому в ці дні».

Людмила Барбір з мамою Марією Михайлівною
 Ведучий ТСН і Єдиного марафону Святослав Гринчук

пригадав мамину пораду, котра допомогла скласти йому вступні іспити: «Я школі дуже не любив вчити вірші, чи будь-які слова напам’ять. І десь в класі першому мама запропонувала мені “лайфхак”. Після того як повчив текст перед сном – класти під подушку книжку і так, мовляв, все запам’ятаєш. І якось так виходило, що оцінки після таких “маніпуляцій” у мене були непогані, тому в ефективність методу я одразу повірив. З часом я почав розуміти, що річ у тому наскільки ти ретельно готувався з вечора, але ще довго від маминого методу не відмовлявся. Навіть коли в 11-му класі складав вступні іспити – згадав про нього. Все допомогло. Мама поганого не порадить!»

Святослав Гринчук з мамою Ольгою Федорівною
Ведуча Сніданку з 1+1 Неля Шовкопляс

розповіла, що мама Вікторія Григорівна навчила її ніколи не здаватися. А ще незламному оптимізму і майже ніколи не сварила, а навпаки – давала багато свободи:«Мамуся завжди приймала мене, моїх друзів, мої тусовки. За весь час я пам’ятаю лише один раз, коли вона мене насварила. Мені набридло ходити в музичну школу, бо моя вчителька переїхала жити в іншу країну, і мене кожного року переводили до різних викладачів. Я прогулювала і мама через місяць про це дізналася. І місяць не випускала гуляти».

Неля Шовкопляс з мамою Вікторією Григорівною
Ведучий ЖВЛ і Сніданку з 1+1, коментатор Євробачення Тімур Мірошниченко

поділився, що мама Тамара Євгеніївна – його найрідніша людина: «Мама завжди мене розуміла, в усьому підтримувала. Вона – це серцебиття в нашому домі, безумовна любов. Подзвоніть обов’язково своїм мамам у цей день якщо ви не разом зараз. А якщо живете в одному місті – приїздіть і обійміть найріднішу людину!»

Тімур Мірошниченко з мамою Тамарою Євгеніївною