Головна TV

Олексій Резніков розповів про особливий подарунок для генсека НАТО

Міністр оборони України Олексій Резніков став гостем програми «Тихий вечір з Оленою Кравець» на каналі «Дом». В ексклюзивному інтерв’ю зірковій ведучій міністр розповів про особливий подарунок генеральному секретареві НАТО Єнсу Столтенбергу, який той пообіцяв зберігати вдома, в особистому кабінеті.

У переддень Святого Миколая Олена Кравець та її гість торкнулись теми мрій і подарунків. Зокрема, ведуча пригадала особливий браслет «Надішли дотик», який дружина міністра подарувала йому торік на ювілей, і пожартувала, що «було б слушно, щоб такий браслет був у генсека НАТО, і вся Україна відправляла б йому дотики».

У відповідь, Олексій Резніков розповів історію про те, як подарував Єнсу Столтенбергу уламок російської ракети та якою була реакція генерального секретаря НАТО на такий подарунок.

«Коли ми мали з ним розмову в Брюсселі, я презентував йому таку невеличку коробочку, а в ній – уламки російської ракети, яку ми знайшли в Бучі. Англійською написано, що це залишки ракети «Калібр», місто Буча, березень 2022 року. Він взяв і сказав: «Ти знаєш, Олексію, в мене за посадою протокольних подарунків щодня безліч. У нас в НАТО є величезний музей, де ми це все складаємо. Та саме цей подарунок я візьму до себе в офіс, який знаходиться в мене вдома, в мій робочий кабінет. Бо це настільки важливо, і я заберу його додому», – говорить Олексій Резніков в програмі «Тихий вечір з Оленою Кравець».

Як повідомлялось раніше, мама Дмитра «Ореста» Козацького Ірина Юрченко у програмі «Тихий вечір з Оленою Кравець» розповіла, як дізналась про звільнення сина з російського полону. Гостями нового випуску «Тихого вечора з Оленою Кравець» також стали колега Ірини, провідник Олександр Барильник, діти-волонтери з села Нова Басань на Чернігівщині, блогер Вадим Кириленко. Музична гостя – співачка KOLA.

Дивіться «Тихий вечір з Оленою Кравець» на каналі «Дом» щосуботи о 21:00, а також на сайті та на YouTube-майданчику  каналу «Дом».