Головна Діткам

Суспільне Казки у топі рейтингів подкастів провідних платформ за 2023 рік

Проєкт для дітей Суспільне Казки посів третє місце у рейтингу прослуховувань за 2023 рік.

Над проєктом вже майже два роки працює дитяча редакція цифрових платформ Суспільного Мовлення. У 2023 році вийшов новий сезон аудіоказок, виготовлений спільно з командою Радіо Культура.

«Подкасти Суспільного регулярно потрапляють у топрейтинги провідних платформ. Це означає, що слухачі цінують наш контент, і завдяки цим результатам ми можемо визначати пріоритетні та цікаві для українців теми. Те, що у перелік потрапив дитячий подкаст Суспільне Казки, свідчить про запит на ціннісний дитячий контент. Радісно, що наймолодша аудиторія вже набуває звичку слухати подкасти, і цей напрям буде розвиватися», — зазначила генеральна продюсерка цифрових платформ Суспільного Вікторія Мурована.

Ціллю запуску Telegram-каналу з аудіоказками свого часу стало бажання зайняти дітей прослуховуванням казок, щоб відволікти їх від сигналів тривоги під час російської війни проти України. Тож з усією відповідальністю та впевненістю можна сказати, що команда дитячого напряму мовника своєї цілі досягла.

«Ці чудові казки до війни були з любов’ю записані для проєкту UA: Казки. Зараз ми завантажуємо дитячий контент відповідно до потреб воєнної реальності. Вмикайте дітям в укриттях, у довгій дорозі чи коли змушені залишатися у домівках. Відволікайте малят від тривог, викликаних обстрілами й сиренами, запропонувавши навушники. На каналі з’являтимуться також пісеньки та цікаві аудіоісторії. Тож підписуйтеся на Суспільне Казки, радьте друзям. Добро завжди перемагає зло», — зазначила генеральна продюсерка цифрових платформ Суспільного Вікторія Мурована.

Щотижня у телеграм-каналі та на подкаст-платформах виходять нові історії. Казки озвучують відомі українські митці, артисти, військові та ведучі Суспільного Мовлення. Нагадаємо, нещодавно вийшла вже третя десятка аудіоказок проєкту «Казки на ніч» від Суспільного Мовлення, яку озвучили: ведуча Першого каналу Суспільного Інна Москвіна; письменниця Катерина Калитко; ведучий Радіо Промінь Денис Денисенко; акторка Ірма Вітовська; ведуча Радіо Промінь Анна Заклецька; актор Юрій Дяк; ведуча Українського Радіо Оксана Маловічко; акторка Наталя Сумська; режисер Суспільне Новини Владислав Васильченко та представниця України на Дитячому Євробаченні-2023 Анастасія Димид.

За словами керівниці напряму дитячого мовлення Юлії Дичук, за останній рік запит на україномовний дитячий контент стрімко зріс, про що свідчать сотні тисяч переглядів мультсеріалів і прослуховування казок від Суспільного на різних платформах: «Наша команда продовжує створювати безпечний і цікавий контент для дітей. У новому сезоні Суспільне презентує ще більше дивовижних казок у форматі аудіоподкасту для вільного прослуховування та завантаження, що надзвичайно важливо в умовах повномасштабного вторгнення. За якість добору текстів, запису та саунд-дизайну відповідає професійна команда Радіо Культура».

Другу десятку аудіоказок проєкту озвучили український стендап-комік і волонтер Василь Байдак; шеф-редакторка Суспільне Чернігів Алла Скорик; правозахисник, громадський діяч і військовослужбовець ЗСУ Масі Наєм; акторка Римма Зюбіна; телеведуча Анна Тульєва; поетеса, журналістка і ведуча Радіо Культура Олена Гусейнова; блогерка Яна Середа-Мануйлова; співачка Світлана Тарабарова; ведуча Софія Челяк і письменниця Ірена Карпа.

Тож слухайте щочетверга о 19:00 на цифрових майданчиках:

на дитячому ютуб-каналі Суспільного «Бробакс»;
у телеграм-каналі «Суспільне казки»;
на популярних подкаст-платформах.
Також казки звучать у програмі «Вечірня колисанка» о 20:50 на Радіо Культура.

Окрім можливості слухати онлайн, аудіоказки також можна завантажити на телефон чи інший гаджет заздалегідь — на випадок, якщо зникне зв’язок. Тривалість кожної аудіоказки — 2-5 хвилин, розмір файлів невеликий — відповідно до 3-5 Mb кожний.